Skupština 2013

Održali smo redovnu godišnju skupštinu 22.03.2013 s početkom od 21:20. Na sjednici je nazočilo 30 članova od 53 aktivnih članova čime je postignut kvorum. Prezentiralo se i raspravljalo o:

• Izvještaj o radu Kluba u 2012 godini
  • Financijski izvještaj za 2012 godinu
  • Izvještaj NO za 2012 godinu
  • Program rada Kluba za 2013 godinu
  • Promjene Statuta kluba
  • Plan programa rada za 2014 godinu

Naši uspjesi u 2012 godini su:

• DP preleti, Istra - Tradicionalno smo imali svoju kuću u Roču, natjecali se i letjeli rekreativno. Dobar odaziv članova. Nismo briljirali, klupski 5.no Bruno 8.u HR poretku.
  • Liga precizno - Sudjelovali na tekmama lige. Odaziv nije bio ogroman no bili smo prisutni na svim tekmama. Klupski 2.
  • Feniks open Kalnik - Zvoc i Goma polučili odlične rezultate pobjedivši u klasi.
  • Zimska liga - Sudjelovali u tekmama Hr-Slo zimske lige u preletima.
  • ParaJapetić 2012.- Tradicionalni ParaJap nije prošao bez PJK-a. Od naših najbolji Ilija Subanović.
  • Dolomiti 2012. - Imali odličan klupski izlet u Dolomite početkom 10.mjeseca.
  • Godišnjica kluba - Godišnjica kluba je održana na Triblju uz super letenje. Godišnjica je završila tradicionalnom feštom na gruntu kod Brace.
  • Klupske majice i jakne - Izrađene majice i jakne.
  • Aeromiting 2012.- Sudjelovali smo u programu i organizaciji. Manji tematski aeromiting sa naglaskom na padobranstvo.
  • Ostalo - Nastavljena obuka novih članova u suradnji s OC Parafreek, Nastavljena suradnja sa Savezima.