Skupština kluba 2017.g.

Dana 24.2.2017. godine održana je sjednica Skupštine kluba. Sjednici je nazočilo 30 od 41 aktivnog člana kluba. Sjednica je bila redovna izvještajna i izvanredna izborna. Sva izvješća za 2016. godinu su obrazložena i usvojena.

Klub je u 2016. godini ostvario dobre natjecateljske rezultate. Suradnja sa obučnim centrom Parafreek je zadovoljavajuća, nastavlja se po planu te smo ponosni što imamo novih članova sa dozvolama pilota. Poseban osvrt je bio na sigurnost u letenju sa mislima na tragičan događaj gdje smo izgubili dragog nam člana Mateja Augustinčića u još službeno ne razrješenim okolnostima.

Na vlastiti zahtjev Vedrana Suša i aktualno rukovodstvo kluba razrješeni su obaveze obnašanja dužnosti, Skupština je prihvatila prijedlog razrješenja javnim glasovanjem jednoglasno.

Za predsjednika je kandidiran Radoslav Ostermann, a za tajnicu Sonja Papeš. Program rada za mandatno razdoblje 2017. - 2021. godine predstavio je Radoslav Ostermann, obrazložio je svoju viziju kluba te objavio kandidate za rad u izvršnom odboru.

Na glasovanje Skupštini stavljene su kandidature novog rukovodstva:

Predsjednik: Radoslav Ostermann

Dopredsjednik: Ivica Huljek

Tajnica: Sonja Papeš

Članovi izvršnog odbora: Ivica Huljek, Janko Turk, Branko Hrupelj i David Pikutić

Kandidati su jednoglasno potvrđeni javnim glasovanjem, te im je povjeren mandat za rukovođenje Klubom u periodu od 2017. do 2021. godine. Novom rukovodstvu želimo puno uspjeha.

skupstina